Hinnapäring
Saabun
Lahkun
Liitu uudiskirjaga
Pulmad ja tähtpäevad
Leigo on saanud populaarseks kohaks pulmade pidamisel. Laulatus ilusas looduses on igaühe unistus. Altari saab paigutada näiteks järvesaarele ja pruutpaar võib laulatusele saabuda lilledega kaunistatud paadis. Pulmamarssi mängib Leigo orel. Ilusaks tavaks võib saada pruutpaaride poolt puude istutamine. Praegu on küll istutatud vaid mõned puud, kuid tulevikus võib sellest saada imeilus armastuse hiis.

Lisaks pulmadele saab Leigol tähistada ka sünnipäevi ning muid tähtpäevi, mil soovitakse oma lähedasi ja sõpru millegi erilisemaga võõrustada.

Suvisel ajal kaetakse peolaud enamasti õues. Ilma eest kaitseks saab tellida suure telgi või katusealuse. Õue saab paigutada ka suure tantsulava, et oleks võimalik peokingadega tantsida. Külmemal ajal saab pidu pidada meie hubastes kaminasaalides.

Peomenüü koostame vastavalt tellija soovidele. Vajadusel aitame leida sobiva meelelahutuse või õhtujuhi. Soovijad saavad tellida omale kontserdi - kutsume kliendi valitud esineja ja korraldame kontserdi kas Leigo pisikesel metsajärvel lõkketulede ja küünalde valgel või meie suuremas kaminasaalis. Kontserdi hind sõltub esinejavalikust.

Pulmadele soovitame ilutulestikku Leigo moodi, mis loob väga romantilise õhkkonna. Kogu järvepind nii kaugele kui silm ulatub on kaetud küünaldega. Õhtul saab õhku lasta sooviküünlad parimate soovidega pruutpaarile. 


Soovitame pulmi aegsasti broneerida ning kinnitada broneeringutasuga 200€. Broneeringutasu ei kuulu tagastamisele. 

Lisainfo ja päringud: leigo@leigo.ee või 50 91344