Hinnapäring
Saabun
Lahkun
Liitu uudiskirjaga
Seminarid ja firmapeod
Leigo oma vaikse asukoha ja ilusa loodusega on suurepärane koht nii seminaride kui firmapidude korraldamiseks.

Meil on 2 kaminasaali, mida on võimalik kasutada seminaride pidamiseks. Kuni 20le inimesele sobib koosoleku läbiviimiseks ka meie suure sviidi nn raamatukogutuba. Majas on wifi-levi ja vajamineva esitlustehnika saame paigaldada vastavalt kliendi soovidele. Toitlustamist ja kohvipause pakume vastavalt kliendi soovidele.
                        
Peale asjalikku seminaripäeva või nõupidamist on võimalik õues aktiivselt puhata, miks mitte siduda aktiivne puhkus meeskonnatöö koolitusega. Õhtul saab nautida Leigo ehedat suitsusauna. Maja ümber põlevad lõkked loovad hubase õhkkonna.

Seni suurimatest Leigol peetud suvepäevadest võttis osa 500 inimest. Siis magasid osad inimesed küll telkides. Telkide paigutamiseks on ruumi palju. Siseruumides on peetud kuni 120 inimese pidu. Soovitame üritust aegsasti broneerida ning mahukamate ürituste puhul kinnitada broneeringutasuga 200€. Broneeringutasu ei kuulu tagastamisele. 

Võimalik on korraldada orienteerumismänge - võistkonnad otsivad metsast kaardi järgi kingitusi. Orienteerumis sihtpunktidesse tehakse lõkked. Mitmekesises looduses on väga hea mängida ka näiteks paintball´i (ettetellimisel). Leigo küngastel on tore nii suusatada kui ka kelgutada. Metsaradadel on nii talvel kui suvel huvitav seigelda ATVdega (ettetellimisel). Samuti saab mööda trossi teha 310 meetrise sõidu üle järve (canopy).

Leigol on palju järvi, kus saab ujuda, sõita paatide ja parvedega. Paatide ja parvedega saab korraldada ka võiduajamisi. Talvel saab järvejääl uisutada. Järve võib õhtuks katta küünaldega.
Maja kõrval platsil on võimalik mängida võrk- ja korvpalli.

Õhtul on mõnus lõõgastuda suitsusaunas, mis mahutab 25 inimest.
Enamus suvepäevi on eelistanud ka tantsuõhtu korraldada väljas. Välja saab paigutada tantsulava. Muusikat mängima on kutsutud erinevaid ansambleid. Mõned firmad on tellinud peo jaoks välja suure õlletelgi või katusealuse, mis kaitseb ootamatu vihma eest.

Suvistel pidudel on soovitud ka toitlustamist tihtipeale õue. Talvelgi on võimalik tellida mäele või matkarajale supipott ja hõõgvein.

Et pidulikku õhkkonda luua, võib tellida õhtuks nn. ilutulestiku Leigo moodi: järv kaetakse küünaldega ja pimedas lastakse õhku õhupallide otsas kõlkuvad küünlatopsid.